IJust 3 czy dorówna sławą Sce ?

IJust 3 czy dorówna sławą Sce ?

Coś się kończy coś się zaczyna, tak można w skrócie opisać historię I Just S, niestety nie będziemy mieli go już w sprzedaży. I Just S to sprzęt o którym można powiedzieć ludzie piszą miejskie legendy, każdy właściciel sklepu z EIN i każdy klient wie co to I Just S. Oczywiście grzałki oraz wymienne tubki będą tak długo dostępne jak tylko producent będzie je produkować.

Pustkę po Sce wypełni I Just 3, naprawdę mocny konkurent dla wszelkich sticków oferowanych przez Smoktech. 

Bateria która ma świetny design, oraz kolorystykę która sprosta wszelkim oczekiwaniom klientów w połączeniu z atomizerem Ello Duro to strzał w dziesiątkę. 

Czego możemy się spodziewać po I Just 3, przede wszystkim wygody użytkowania. Atomizer Ello Duro który ma odsuwany górny cap ułatwiający napełnianie, nie musimy niczego rozkręcać. Innowacyjne grzałki hw-m i hw-n w których nie znajdziemy spirali a pełną siatkę wykonaną z kanthalu co pozwala na bardzo przyjemne oddawanie smaku oraz sprawia że wata grzeję się równo nie tylko jak to ma miejsce w grzałkach spiralnych w miejscach styku drutu z watą. Dodatkowym plusem jest fakt iż grzałki Smok od atomizerów serii Baby Beast czy też Baby Prince również pasują co czynni Ello Duro jeszcze bardziej wszechstronnym. Sama bateria natomiast daje maksymalnie 80w co w zupełności wystarcza i pozwala cieszyć się "chmurką" a zakres oporności grzałek z którymi może współpracować daje możliwość pracy z praktycznie każdą gotową grzałką. 

Czas tylko pokaże czy 3 będzie tak samo znana jak Ska.